Dnia 2021-09-11 14:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki i Hutnik Kraków: wynik 2-1

W dniu 2021-09-11 14:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 8 pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki a Hutnik Kraków.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki a Hutnik Kraków wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: A. Hafez 31' 0-1 J. Kołaczek 53' 1-1 J. Sarmiento 62' 2-1

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: R. Zembrowski 40' A. Theus 41' M. Zimmer 82'

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Zawadzki 46' A. Hafez 50' B. Tetych 60' S. Chmiel 68' J. Bernal 90'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Myszka. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Pogoń Grod. Mazowiecki zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Bełchatów natomiast Hutnik Kraków podejmie Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i Kalisz.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi ekscytujące poczynania w lidze II Liga - East. Uzdolnione futbolowe drużyny i piłkarze jak R. Zembrowski D. Zawadzki częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zażarte, rzadko bywa, iż potyczki nudzą. Obserwujemy nieczyste faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Pogoń Grod. Mazowiecki i Hutnik Kraków i ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.