Dnia 2021-11-14 12:00 miało miejsce spotkanie między Hutnik Kraków oraz Ruch Chorzów zakończone wynikiem 2-0

Hutnik Kraków kontra Ruch Chorzów, wynik końcowy 2-0.

Po pierwszej połowie meczu między Hutnik Kraków oraz Ruch Chorzów wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2021-11-14 12:00 na stadionie Stadion Suche Stawy odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Hutnik Kraków oraz Ruch Chorzów.

Gole strzelali: L. Kedziora 13' 1-0 K. Swiatek 70' 2-0

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Hoyo-Kowalski 10' D. Zawadzki 24'

Żółte kartki Ruch Chorzów: B. Kulejewski 57' F. Zagiel 84'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Hutnik Kraków zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Pogoń Siedlce a Ruch Chorzów zmierzy się z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin oraz Bełchatów.

Kibice z entuzjazmem śledzą interesujące starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Ciekawe piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak D. Hoyo-Kowalski B. Kulejewski nieprzerwanie gwarantują wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między drużynami zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, że mecze nie są warte uwagi. Stale obserwujemy wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich orazprzeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Hutnik Kraków oraz Ruch Chorzów z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Suche Stawy.