Pogoń Siedlce kontra Hutnik Kraków, wynik meczu - 0-3

 

Pierwsza połowa meczu między Pogoń Siedlce a Hutnik Kraków zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2021-12-05 11:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 20 pomiędzy Pogoń Siedlce a Hutnik Kraków.

Gole strzelali: K. Sobala 32' 0-1 L. Kedziora 69' 0-2 D. Hoyo-Kowalski 79' 0-3

Żółte kartki Pogoń Siedlce: W. Trochim 17'

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Hoyo-Kowalski 34' J. Wilczynski 45' K. Sobala 46' P. Kielis 54' L. Kedziora 61'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Pogoń Siedlce zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Bełchatów. Kolejno natomiast Hutnik Kraków z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II.

Dzisiaj mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Interesujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak m.in. W. Trochim D. Hoyo-Kowalski nieprzerwanie sprawiają pierwszorzędnym kibicom mnóstwo przeżyć. Wielokrotnie obserwujemy idealne asysty oraz bramki, brutalne sytuacje z faulem dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Interesujące potyczki między zawodnikami są zażarte, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to spotkania nużące. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Pogoń Siedlce i Hutnik Kraków z ligi II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion ROSRRiT.