Garbarnia Kraków vs Hutnik Kraków, wynik spotkania: 0-0

 

Po pierwszej połowie meczu między Garbarnia Kraków i Hutnik Kraków wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-03-19 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 24 pomiędzy Garbarnia Kraków a Hutnik Kraków.

Gole strzelali:

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 22' D. Morys 79' D. Morys 81' M. Duda 83'

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Hoyo-Kowalski 34' M. Drag 45' Elorhan 55' P. Kielis 62' D. Zawadzki 77'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków: D. Morys 81'

Czerwone kartki Hutnik Kraków: S. Zalepa 6'

Główny sędzia meczu - M. Bielawski. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Garbarnia Kraków stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Bełchatów. Kolejno natomiast Hutnik Kraków z Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Kalisz.

Wielu kibiców śledzi interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Interesujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak M. Bartkow D. Hoyo-Kowalski niejednokrotnie zapewniły wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie zdarzają się bezwzględne faule, niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Cieszące oko walki między piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo zażarte, nie często zdarza się, iż są to potyczki drętwe. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi II Liga - East oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Garbarnia Kraków i Hutnik Kraków jak ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.