Spotkanie Hutnik Kraków kontra Kalisz zakończone wynikiem 2-0 na obiekcie Stadion Suche Stawy

Dnia 2022-04-09 14:00 na stadionie Stadion Suche Stawy odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Hutnik Kraków i Kalisz.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Hutnik Kraków a Kalisz wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: A. Jurkowski 16' 1-0 D. Zawadzki 69' 2-0

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Zawadzki 77'

Żółte kartki Kalisz: J. Staszak 36' P. Stolc 54' D. Kaminski 87'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Kalisz:

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Hutnik Kraków stawi czoła Wigry Suwałki, następne spotkania z drużynami Sokół Ostróda i Stal Rzeszów natomiast Kalisz z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Bełchatów.

Coraz częściej oddani fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak D. Zawadzki J. Staszak często sprawiają swoim stałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy piłkarzami są zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to spotkania nużące. Trafiamy na brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Hutnik Kraków oraz Kalisz z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Suche Stawy.