Na stadionie Stadion Suche Stawy dnia 2022-05-01 15:00 miało miejsce spotkanie między Hutnik Kraków oraz Radunia Stężyca zakończone wynikiem 3-2

Pierwsza część spotkania między Hutnik Kraków a Radunia Stężyca zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

W dniu 2022-05-01 15:00 na stadionie Stadion Suche Stawy odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 31 pomiędzy Hutnik Kraków a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: K. Lelek 4' 1-0 R. Stępień 7' 1-1 K. Andrzejewski 30' 2-1 M. Drąg 76' 3-1 J. Surdykowski 90' 3-2

Żółte kartki Hutnik Kraków:

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Surdykowski 6' J. Witek 43' P. Szur 90'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Główny arbiter spotkania to M. Bielawski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Hutnik Kraków zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Radunia Stężyca podejmie Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin oraz Bełchatów.

Coraz częściej zauważamy, że fani z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak J. Surdykowski nieustannie gwarantują wspaniałym miłośnikom wiele niesamowitych emocji. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, niezwykłe bramki oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między piłkarzami zdarzają się bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że są to mecze nużące. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East. Hutnik Kraków oraz Radunia Stężyca jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Suche Stawy.