Spotkanie Ruch Chorzów - Hutnik Kraków zakończone wynikiem 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Ruch Chorzów a Hutnik Kraków wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-05-22 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów i Hutnik Kraków.

Gole strzelali: T. Foszmanczyk 10' 1-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Wyroba 31' K. Bak 71'

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Hoyo-Kowalski 36'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Ruch Chorzów stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami i natomiast Hutnik Kraków zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów śledzi starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo P. Wyroba D. Hoyo-Kowalski nieustannie zapewniają kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo wspaniałych emocji. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami są zajadłe, rzadko bywa, iż mecze nie są warte uwagi. Bardzo często trafiamy na spektakularne asysty czy bramki, ostre faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Ruch Chorzów oraz Hutnik Kraków i ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.