Mecz Wisla Krakow vs Sandecja Nowy Sącz, wynik 0-0

Wisla Krakow vs Sandecja Nowy Sącz, wynik 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2022-07-16 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki - 1 pomiędzy Wisla Krakow a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 51' M. Pereira 79' A. Mehremic 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: I. Nekic 24' D. Szufryn 37' J. Wrobel 50' L. Kosakiewicz 60' E. Maissa Fall 69'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny sędzia spotkania to T. Wajda. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole.

W dzisiejszych czasach oddani kibice futbolu śledzą starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak K. Duda I. Nekic bardzo często zaserwowały fantastycznym kibicom mnóstwo wrażeń. Bardzo często obserwujemy idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Interesujące potyczki między zawodnikami zdarzają się zażarte, bardzo rzadko okazuje się, że potyczki nie są interesujące. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.