Mecz Wisła Puławy kontra Hutnik Kraków zakończony wynikiem 3-1

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2022-07-23 16:00 na stadionie Stadion MOSiR rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki - 2. Na przeciw siebie stanęły Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków.

Gole strzelali: D. Retlewski 4' 1-0 K. Puton 16' 2-0 D. Kołtański 33' 3-0 M. Zieba 52' 3-1

Żółte kartki Wisła Puławy:

Żółte kartki Hutnik Kraków: K. Andrzejewski 44' K. Iwanicki 57' K. Lelek 86'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny arbiter meczu - M. Piszczelok. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisła Puławy zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Siarka Tarnobrzeg oraz Radunia Stężyca a Hutnik Kraków z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Siarka Tarnobrzeg.

Wierni fani futbolu śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak K. Andrzejewski nieraz zagwarantowały fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy graczami okazują się zajadłe, nie często bywa, że są to potyczki usypiające. Często trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East. Udział takich lubianych drużyn jak Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion MOSiR.