Spotkanie Hutnik Kraków vs Kotwica Kołobrzeg, wynik końcowy 1-5

Hutnik Kraków vs Kotwica Kołobrzeg wynik 1-5. Dnia 2022-08-14 14:00 na stadionie Stadion Suche Stawy odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Hutnik Kraków i Kotwica Kołobrzeg.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Hutnik Kraków a Kotwica Kołobrzeg wynik to 1-4. Końcowy wynik spotkania to 1-5.

Gole strzelali: D. Chrominski 18' 0-1 P. Lysiak 22' 0-2 M. Assinor 37' 1-2 D. Kostkowski 40' 1-3 G. Goncerz 41' 1-4 K. Kort 71' 1-5

Żółte kartki Hutnik Kraków: K. Iwanicki 39' K. Iwanicki 48' S. Jacak 54'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Hutnik Kraków: K. Iwanicki 48'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Hutnik Kraków zmierzy się już z Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Garbarnia Kraków a Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Jastrzębie.

Oddani kibice śledzą bardzo interesujące poczynania ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak K. Iwanicki wielokrotnie zapewniają fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy graczami są bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, iż zmagania nie są warte uwagi. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy bramki, nieczyste sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem dodające niesamowite przeżycia z meczu. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East. Hutnik Kraków i Kotwica Kołobrzeg oraz ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Suche Stawy.