Mecz między Hutnik Kraków i Polonia Warszawa na stadionie Stadion Suche Stawy: końcowy wynik 1-4

Hutnik Kraków kontra Polonia Warszawa, wynik 1-4.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Hutnik Kraków a Polonia Warszawa wynik wynosił 0-3. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

W dniu 2022-08-28 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 8 pomiędzy Hutnik Kraków a Polonia Warszawa.

Gole strzelali: W. Fadecki 5' 0-1 M. Kowalski-Haberek 11' 0-2 M. Fidziukiewicz 36' 0-3 W. Fadecki 50' 0-4 K. Swiatek 85' 1-4

Żółte kartki Hutnik Kraków: J. Marcinkowski 49' M. Drag 86'

Żółte kartki Polonia Warszawa: K. Pieczara 78' J. Wawszczyk 90'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Hutnik Kraków zmierzy się już z Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice a Polonia Warszawa zmierzy się z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Kalisz.

Bardzo często liczni fani piłki nożnej śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Interesujące futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak J. Marcinkowski K. Pieczara niejednokrotnie zapewniły własnym wiernym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Zmagania między piłkarzami ligowymi okazują się bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, że spotkania nie są warte uwagi. Systematycznie zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Hutnik Kraków i Polonia Warszawa i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Suche Stawy.