Hutnik Kraków vs Lech Poznań II, wynik spotkania - 3-2

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Hutnik Kraków oraz Lech Poznań II wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-2.

W dniu 2022-07-16 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 1 pomiędzy Hutnik Kraków a Lech Poznań II.

Gole strzelali: K. Świątek 15' 1-0 K. Świątek 57' 2-0 K. Świątek 60' 3-0 F. Wilak 76' 3-1 K. Palacz 86' 3-2

Żółte kartki Hutnik Kraków: A. Leszczynski 90'

Żółte kartki Lech Poznań II: A. Kozubal 25' P. Olejnik 29' P. Gogol 80'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Dziopak. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Hutnik Kraków zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Lech Poznań II zmierzy się z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Śląsk Wrocław II.

Oddani fani futbolu śledzą interesujące starcia ligi II Liga - East. Złożone z zdolnych zawodników drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak A. Leszczynski A. Kozubal stale serwują własnym wiernym kibicom wiele emocji. Interesujące potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się zażarte, nie często zdarza się, że są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi II Liga - East i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Hutnik Kraków oraz Lech Poznań II w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Suche Stawy.