Spotkanie Kalisz - Hutnik Kraków zakończone wynikiem 2-1

Dnia 2022-10-02 17:00 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Kalisz oraz Hutnik Kraków.

Pierwsza połowa meczu między Kalisz a Hutnik Kraków zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: B. Putno 38' 1-0 B. Putno 62' 2-0 P. Serafin 80' 2-1

Żółte kartki Kalisz: P. Zmorzynski 3' J. Glaz 23' M. Wysokinski 50' K. Lipkowski 90'

Żółte kartki Hutnik Kraków: K. Andrzejewski 49' K. Glogowski 65' D. Zawadzki 90'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Kalisz stanie naprzeciw Siarka Tarnobrzeg, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca oraz Olimpia Elbląg a Hutnik Kraków z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Śląsk Wrocław II.

Kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak P. Zmorzynski K. Andrzejewski bardzo często zapewniły pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite walki między drużynami okazują się nader zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to widowiska drętwe. Systematycznie obserwujemy idealnie wyliczone asysty i bramki, ostre faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe znanej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Kalisz oraz Hutnik Kraków oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion OSRiR.