Spotkanie Stomil Olsztyn vs Hutnik Kraków zakończone wynikiem 4-3

Stomil Olsztyn vs Hutnik Kraków, wynik 4-3. W dniu 2022-10-15 18:30 na stadionie Stadion OSiR rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn i Hutnik Kraków.

Pierwsza połowa spotkania między Stomil Olsztyn a Hutnik Kraków zakończyła się wynikiem 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-3.

Gole strzelali: D. Urban 33' 0-1 I. Kosmicki 43' 0-2 W. Caetano 45' 1-2 H. Krawczun 56' 2-2 K. Lelek 70' 2-3 M. Karlikowski 90' 3-3 P. Kurbiel 90' 4-3

Żółte kartki Stomil Olsztyn: D. Kalisz 3' P. Kurbiel 31' I. Kosmicki 41' M. Mackowiak 64' J. Teclaw 76'

Żółte kartki Hutnik Kraków: K. Glogowski 31' K. Swiatek 77' D. Zawadzki 78' M. Assinor 90' K. Iwanicki 90' K. Glogowski 90'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Hutnik Kraków: K. Glogowski 90'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stomil Olsztyn zmierzy się już z Siarka Tarnobrzeg, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg a Hutnik Kraków z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Mocne zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak D. Kalisz K. Glogowski nieustannie sprawiają wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami są nader nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż widowiska nas męczą. Trafiamy na widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi II Liga - East. Stomil Olsztyn i Hutnik Kraków oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion OSiR.