Spotkanie Hutnik Kraków - Wisła Puławy zakończone wynikiem 2-2 dnia 2022-11-12 12:00

Hutnik Kraków - Wisła Puławy zakończony wynikiem 2-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Hutnik Kraków i Wisła Puławy zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-11-12 12:00 na stadionie Stadion Suche Stawy rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki Regular Season - 19. Zmierzyły się ze sobą Hutnik Kraków i Wisła Puławy.

Gole strzelali: M. Klichowicz 7' 0-1 D. Retlewski 64' 0-2 P. Zieliński 83' 1-2 M. Miechówka 90' 2-2

Żółte kartki Hutnik Kraków: A. Jurkowski 64' K. Lelek 88'

Żółte kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Łężny. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Hutnik Kraków zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca natomiast Wisła Puławy zmierzy się z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg.

Wierni kibice śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak A. Jurkowski nieustannie gwarantują wyborowym entuzjastom wiele przeżyć. Walki pomiędzy graczami bywają nieustępliwe, rzadko bywa ostatecznie, że spotkania przynudzają. Nieprzerwanie trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, zapadające w pamięć bramki oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Hutnik Kraków i Wisła Puławy z ligi II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Suche Stawy.