Na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka dnia 2023-03-18 14:00 miał miejsce mecz Kotwica Kołobrzeg kontra Hutnik Kraków zakończony wynikiem 0-0

Dnia 2023-03-18 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Kotwica Kołobrzeg i Hutnik Kraków.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Kotwica Kołobrzeg a Hutnik Kraków wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: D. Kostkowski 61' P. Witasik 81'

Żółte kartki Hutnik Kraków: P. Kielis 68' A. Wilk 90'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był F. Kaliszewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Kotwica Kołobrzeg zmierzy się już z Siarka Tarnobrzeg, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Jastrzębie natomiast Hutnik Kraków z Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa i Garbarnia Kraków.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak D. Kostkowski P. Kielis nieustannie sprawiają swoim wiernym kibicom mnóstwo wrażeń. Regularnie natrafiamy na przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami ligowymi są niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że spotkania przynudzają. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East. Kotwica Kołobrzeg i Hutnik Kraków oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.