Mecz Polonia Warszawa - Hutnik Kraków na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego dnia 2023-04-01 15:00 - 1-0

Polonia Warszawa - Hutnik Kraków wynik 1-0. Dnia 2023-04-01 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 25 pomiędzy Polonia Warszawa a Hutnik Kraków.

Pierwsza część spotkania między Polonia Warszawa i Hutnik Kraków zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: M. Bajdur 40' 1-0

Żółte kartki Polonia Warszawa:

Żółte kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Polonia Warszawa stawi czoła Siarka Tarnobrzeg, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg. Kolejno natomiast Hutnik Kraków z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice.

Wierni fani śledzą starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak raz za razem zapewniły wyśmienitym sympatykom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Systematycznie trafiamy na niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Interesujące zmagania między graczami z ligi bywają zaciekłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że są to potyczki statyczne. Warto więc oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Polonia Warszawa i Hutnik Kraków i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.