Back to Top

Mecz pomiędzy Hutnik Kraków kontra Wisła Puławy 1-1

Spotkanie między Hutnik Kraków oraz Wisła Puławy zakończone wynikiem 1-1 dnia 2024-03-09 13:00

W ostatniej kolejce II Ligi - East drużyny Hutnik Kraków i Wisła Puławy zmierzyły się na boisku Stadionu Suche Stawy. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo prowadzenia Wisły Puławy 1-0 po pierwszej połowie. Spotkanie rozegrane zostało 9 marca 2024 roku o godzinie 13:00. Teraz przyjrzyjmy się szczegółom tego starcia.

Mecz Pogoń Siedlce kontra Hutnik Kraków, wynik końcowy 1-1

Mecz Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków zakończony wynikiem 1-1 dnia 2024-03-01 16:45

W dniu 1 marca 2024 roku na Stadionie ROSRRiT odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce i Hutnik Kraków w ramach 22. kolejki II Ligi - East. Po zaciętym pojedynku, który zakończył się remisem 1-1, obie drużyny musiały podzielić się punktami. Wynik na przerwę wynosił 0-0, a zawodnicy obu zespołów dali z siebie wszystko do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz Hutnik Kraków kontra Jastrzębie 1-1

Spotkanie pomiędzy Hutnik Kraków i Jastrzębie zakończone wynikiem 1-1 na obiekcie Stadion Suche Stawy dnia 2024-02-24 12:00

W ostatniej kolejce II Ligi - East drużyny Hutnik Kraków i Jastrzębie zmierzyły się na boisku Stadionu Suche Stawy. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo tego, że Jastrzębie prowadziło 1-0 na przerwę. Starcie miało miejsce 2 dni temu o godzinie 12:00, a emocje na trybunach były naprawdę duże.

SKRA Częstochowa vs Hutnik Kraków 1-2

Spotkanie SKRA Częstochowa vs Hutnik Kraków na obiekcie Stadion ul. Loretańska dnia 2023-11-29 16:00: 1-2

W dniu 29 listopada 2023 roku na Stadionie ul. Loretańskiej odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami SKRA Częstochowa i Hutnik Kraków. W zaciętym starciu to Hutnik Kraków wyszedł zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-1. Wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę Hutnika, który utrzymał prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego. Mecz ten odbył się w ramach 18. kolejki II Ligi - East.

Mecz Zagłębie Lubin II vs Hutnik Kraków 2-0

Spotkanie Zagłębie Lubin II vs Hutnik Kraków zakończone wynikiem 2-0

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, na Stadionie Zagłębia Lubin, odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II a Hutnik Kraków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, po tym jak wynik na przerwę wynosił 1-0. Mecz ten był częścią 20. kolejki II Ligi - East.

Zagłębie Lubin II - Hutnik Kraków, wynik końcowy 2-0

Zagłębie Lubin II - Hutnik Kraków, wynik spotkania 2-0

W sobotę, na Stadionie Zagłębia Lubin, drużyna Zagłębia Lubin II podejmowała Hutnik Kraków w ramach 20. kolejki II Ligi - East. Po zaciętym starciu, gospodarze zdołali pokonać rywali 2-0, zapewniając sobie kolejne cenne punkty. Wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę Zagłębia, które potrafiło utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego. Przeczytaj poniżej pełne sprawozdanie z tego emocjonującego spotkania.

Zagłębie Lubin II vs Hutnik Kraków, wynik końcowy 2-0

Mecz pomiędzy Zagłębie Lubin II i Hutnik Kraków zakończony wynikiem 2-0 dnia 2023-12-02 12:00

Dziś na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Zagłębia Lubin II i Hutnika Kraków. Po pełnej pasji rywalizacji, gospodarze zdołali pokonać gości 2-0, zdobywając bramkę już w pierwszej połowie i potwierdzając swoje zwycięstwo kolejnym trafieniem w drugiej połowie. To był mecz pełen emocji i zaciętej walki o punkty w ramach II Ligi - East, kolejka 20.

Hutnik Kraków vs Radunia Stężyca, wynik 3-1

Spotkanie Hutnik Kraków - Radunia Stężyca na stadionie Stadion Suche Stawy - końcowy wynik 3-1

W ostatnim meczu II ligi - East drużyna Hutnik Kraków zmierzyła się z Radunią Stężyca. Spotkanie odbyło się na Stadionie Suche Stawy, a emocjonujące starcie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy. Wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę Hutnika, którzy zdołali utrzymać prowadzenie do końca meczu.

Hutnik Kraków kontra Radunia Stężyca, wynik 3-1

Mecz Hutnik Kraków kontra Radunia Stężyca na stadionie Stadion Suche Stawy - końcowy wynik 3-1

W dniu 25 listopada 2023 roku na Stadionie Suche Stawy odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Hutnik Kraków i Radunia Stężyca. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy, którzy prowadzili 2-1 na przerwę. Mecz należał do 19. kolejki II Ligi - East.