Back to Top

Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków 2-2

Dnia 2024-04-13 17:00 odbył się mecz między Chojniczanka Chojnice i Hutnik Kraków zakończony wynikiem 2-2

W ostatnim spotkaniu II Ligi - East, pomiędzy drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Hutnik Kraków, obie ekipy podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku zakończonym remisem 2-2. Mecz odbył się 13 kwietnia 2024 roku na Stadionie Miejskim w Chojnicach. Wynik na przerwę to 1-1, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 3-0

Mecz między Stomil Olsztyn oraz Hutnik Kraków zakończony wynikiem 3-0 dnia 2024-03-30 11:00 na stadionie Stadion OSiR

W minioną środę na Stadionie OSiR odbyło się starcie pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn i Hutnik Kraków, które zakończyło się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Mecz, który odbył się 30 marca o godzinie 11:00, był częścią 26. kolejki II Ligi - East. Już w pierwszej połowie Stomil objął prowadzenie 2-0, utrzymując przewagę do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz Zagłębie Lubin II vs Hutnik Kraków 2-0

Spotkanie Zagłębie Lubin II vs Hutnik Kraków zakończone wynikiem 2-0

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, na Stadionie Zagłębia Lubin, odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II a Hutnik Kraków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, po tym jak wynik na przerwę wynosił 1-0. Mecz ten był częścią 20. kolejki II Ligi - East.

Mecz Hutnik Kraków kontra Stal Stalowa Wola, wynik końcowy 1-1

Spotkanie Hutnik Kraków vs Stal Stalowa Wola zakończone wynikiem 1-1

W niedzielnym starciu drużyn Hutnik Kraków i Stal Stalowa Wola, które odbyło się 24 marca o godzinie 11:00 na Stadionie Suche Stawy, obie ekipy podzieliły się punktami, remisując 1-1. Stal Stalowa Wola objęła prowadzenie w pierwszej połowie, jednak Hutnik Kraków zdołał wyrównać po przerwie, dzięki czemu spotkanie zakończyło się bez wyraźnego zwycięzcy.

Zagłębie Lubin II vs Hutnik Kraków, wynik końcowy 2-0

Mecz pomiędzy Zagłębie Lubin II i Hutnik Kraków zakończony wynikiem 2-0 dnia 2023-12-02 12:00

Dziś na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Zagłębia Lubin II i Hutnika Kraków. Po pełnej pasji rywalizacji, gospodarze zdołali pokonać gości 2-0, zdobywając bramkę już w pierwszej połowie i potwierdzając swoje zwycięstwo kolejnym trafieniem w drugiej połowie. To był mecz pełen emocji i zaciętej walki o punkty w ramach II Ligi - East, kolejka 20.

Mecz pomiędzy Hutnik Kraków kontra Wisła Puławy 1-1

Spotkanie między Hutnik Kraków oraz Wisła Puławy zakończone wynikiem 1-1 dnia 2024-03-09 13:00

W ostatniej kolejce II Ligi - East drużyny Hutnik Kraków i Wisła Puławy zmierzyły się na boisku Stadionu Suche Stawy. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo prowadzenia Wisły Puławy 1-0 po pierwszej połowie. Spotkanie rozegrane zostało 9 marca 2024 roku o godzinie 13:00. Teraz przyjrzyjmy się szczegółom tego starcia.

Mecz Pogoń Siedlce kontra Hutnik Kraków, wynik końcowy 1-1

Mecz Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków zakończony wynikiem 1-1 dnia 2024-03-01 16:45

W dniu 1 marca 2024 roku na Stadionie ROSRRiT odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce i Hutnik Kraków w ramach 22. kolejki II Ligi - East. Po zaciętym pojedynku, który zakończył się remisem 1-1, obie drużyny musiały podzielić się punktami. Wynik na przerwę wynosił 0-0, a zawodnicy obu zespołów dali z siebie wszystko do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz Hutnik Kraków kontra Jastrzębie 1-1

Spotkanie pomiędzy Hutnik Kraków i Jastrzębie zakończone wynikiem 1-1 na obiekcie Stadion Suche Stawy dnia 2024-02-24 12:00

W ostatniej kolejce II Ligi - East drużyny Hutnik Kraków i Jastrzębie zmierzyły się na boisku Stadionu Suche Stawy. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo tego, że Jastrzębie prowadziło 1-0 na przerwę. Starcie miało miejsce 2 dni temu o godzinie 12:00, a emocje na trybunach były naprawdę duże.

SKRA Częstochowa vs Hutnik Kraków 1-2

Spotkanie SKRA Częstochowa vs Hutnik Kraków na obiekcie Stadion ul. Loretańska dnia 2023-11-29 16:00: 1-2

W dniu 29 listopada 2023 roku na Stadionie ul. Loretańskiej odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami SKRA Częstochowa i Hutnik Kraków. W zaciętym starciu to Hutnik Kraków wyszedł zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-1. Wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę Hutnika, który utrzymał prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego. Mecz ten odbył się w ramach 18. kolejki II Ligi - East.