Mecz między Stomil Olsztyn oraz Hutnik Kraków zakończony wynikiem 3-0 dnia 2024-03-30 11:00 na stadionie Stadion OSiR

W minioną środę na Stadionie OSiR odbyło się starcie pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn i Hutnik Kraków, które zakończyło się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Mecz, który odbył się 30 marca o godzinie 11:00, był częścią 26. kolejki II Ligi - East. Już w pierwszej połowie Stomil objął prowadzenie 2-0, utrzymując przewagę do ostatniego gwizdka sędziego.

Stomil Olsztyn: Kamil Żwir 45', Filip Laskowski 79'

Hutnik Kraków: Krzysztof Lelek 40', Michał Urbanczyk 43', Filip Jania 45', Igors Tarasovs 51'

Czerwone kartki:

Stomil Olsztyn: brak

Hutnik Kraków: brak

Relacja z meczu:

Gorący dzień na Stadionie OSiR w Olsztynie, gdzie miejscowy Stomil podejmował drużynę Hutnik z Krakowa. Już od pierwszych minut spotkania było widać determinację obu zespołów. Gospodarze ruszyli do ataku od pierwszego gwizdka sędziego.

W 8. minucie gola dla Stomilu zdobył Filip Laskowski, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym. Hutnik próbował odpowiedzieć, lecz defensywa Stomilu była niezwykle skuteczna.

Przewaga gospodarzy znów dała o sobie znać w 41. minucie, gdy Kamil Żwir podwyższył prowadzenie po ładnym podaniu od kolegi z drużyny. Do przerwy Stomil prowadził 2-0, a atmosfera na trybunach była niesamowicie gorąca.

Druga połowa toczyła się głównie pod dyktando Stomilu, który kontrolował przebieg gry. W 83. minucie Bartosz Florek ustalił wynik na 3-0 po efektownym rajdzie po prawej stronie boiska.

W końcówce emocje sięgnęły zenitu, a obie drużyny zdobywały żółte kartki za zbyt zdecydowaną grę. Mimo starań, żadna z nich nie zdołała zmienić wyniku. Stomil Olsztyn pewnie zwyciężył 3-0 i cieszył się z kolejnych trzech punktów na swoim koncie.

Po meczu kibice Stomilu mieli powody do radości, a zawodnicy wyróżniający się na boisku zostali owacyjnie nagrodzeni. Następne wyzwania czekają już na oba zespoły, które z pewnością będą chciały kontynuować swoją dobrą passę.