Na obiekcie Stadion Suche Stawy odbył się mecz między Hutnik Kraków i Motor Lublin - 0-2

Pierwsza połowa spotkania między Hutnik Kraków a Motor Lublin zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-02-26 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 21 pomiędzy Hutnik Kraków a Motor Lublin.

Gole strzelali: T. Swędrowski 33' 0-1 A. Jurkowski 54' 0-2

Żółte kartki Hutnik Kraków: S. Zalepa 31' M. Drag 57' A. Jurkowski 62'

Żółte kartki Motor Lublin: K. Rozmus 65'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Główny sędzia meczu to S. Tarnowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Hutnik Kraków stanie naprzeciw Bełchatów, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków. Kolejno natomiast Motor Lublin z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Bełchatów.

Coraz częściej zauważamy, że fani piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia w lidze II Liga - East. Interesujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak S. Zalepa K. Rozmus nieraz zaserwowały fantastycznym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między zawodnikami okazują się niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, że widowiska nudzą fana. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Hutnik Kraków i Motor Lublin i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Suche Stawy.