Spotkanie Hutnik Kraków kontra Olimpia Elbląg zakończone wynikiem 2-1 dnia 2022-09-10 14:00

Hutnik Kraków kontra Olimpia Elbląg 2-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Hutnik Kraków a Olimpia Elbląg zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-09-10 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 10. Zmierzyły się Hutnik Kraków i Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: K. Świątek 19' 1-0 K. Świątek 89' 2-0 M. Famulak 90' 2-1

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Zawadzki 23' D. Zawadzki 34' K. Iwanicki 51'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: K. Labecki 41'

Czerwone kartki Hutnik Kraków: D. Zawadzki 34'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Tarnowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Hutnik Kraków zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Kalisz natomiast Olimpia Elbląg podejmie Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg.

Bardzo często kibice śledzą ekscytujące potyczki ligi II Liga - East. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze jak D. Zawadzki K. Labecki niejednokrotnie zapewniły swoim miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Stale trafiamy na ostre faule, książkowe asysty oraz bramki, które zapewniają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zajadłe, bardzo rzadko bywa, że spotkania przynudzają. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić mecze piłkarskie znanej ligi II Liga - East i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Hutnik Kraków oraz Olimpia Elbląg w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Suche Stawy.