Spotkanie Hutnik Kraków - Radunia Stężyca na stadionie Stadion Suche Stawy - końcowy wynik 3-1

W ostatnim meczu II ligi - East drużyna Hutnik Kraków zmierzyła się z Radunią Stężyca. Spotkanie odbyło się na Stadionie Suche Stawy, a emocjonujące starcie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy. Wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę Hutnika, którzy zdołali utrzymać prowadzenie do końca meczu.

Mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Hutnik Kraków a Radunia Stężyca odbył się na stadionie Suche Stawy. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 19 kolejki II Ligi - East o godzinie 11:30.

Sędzia główny K. Wójcik prowadził mecz, a ostateczny wynik to 3-1 na korzyść gospodarzy. Do przerwy Hutnik Kraków prowadził 2-1.

Pierwszego gola dla Hutnika Kraków strzelił D. Rakels w 4. minucie. Kolejną bramkę dla gospodarzy zdobył K. Świątek w 25. minucie. Wynik na korzyść Hutnika zmienił M. Biskup strzelając bramkę dla Radunia Stężyca w 41. minucie.

K. Świątek ponownie wpisał się na listę strzelców zdobywając bramkę dla Hutnika Kraków w 78. minucie, ustalając ostateczny wynik meczu na 3-1.

W pierwszej połowie M. Drag z Hutnika Kraków został ukarany żółtą kartką w 31. minucie. Natomiast w drugiej połowie M. Budzinski otrzymał żółtą kartkę w 82. minucie, a K. Lelek w 83. minucie.

Na stronie gości żółte kartki odebrali W. Slomka w 21. minucie, P. Mularczyk w 52. minucie oraz W. Luczak w 79. minucie.

Wśród zawodników nie odnotowano czerwonych kartek.

Następne mecze dla Hutnik Kraków to spotkania z SKRA Częstochowa, Zagłębie Lubin II oraz Jastrzębie. Natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz, Polonią Bytom oraz Olimpią Elbląg.

Relacja z meczu Hutnik Kraków - Radunia Stężyca

Emocjonujące widowisko na Stadionie Suche Stawy przyniosło wiele radości kibicom gospodarzy, którzy mogli świętować zwycięstwo swojej drużyny. Mecz rozpoczął się od dynamicznej gry Hutnika Kraków, który już w 4. minucie objął prowadzenie za sprawą D. Rakels. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje zespoły, tworząc niesamowity klimat.

Goście nie zamierzali jednak odpuszczać i starali się odrobić straty. M. Biskup z Radunia Stężyca zdołał zmniejszyć różnicę w 41. minucie, co podtrzymało napięcie na boisku. Jednak Hutnik Kraków ponownie zaskoczył swoich rywali, a K. Świątek zdobył bramkę na wagę zwycięstwa w 78. minucie.

Spotkanie obfitowało w wiele sytuacji bramkowych oraz dynamicznych akcji, co utrzymywało kibiców w napięciu aż do ostatniego gwizdka sędziego. Ostateczny wynik 3-1 na korzyść Hutnika Kraków cieszył wszystkich fanów gospodarzy, a zawodnicy mogli świętować zasłużone zwycięstwo.