Spotkanie pomiędzy Olimpia Elbląg i Hutnik Kraków zakończone wynikiem 0-1 dnia 2023-04-15 15:00 na stadionie Stadion Miejski

Olimpia Elbląg kontra Hutnik Kraków, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Olimpia Elbląg a Hutnik Kraków wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2023-04-15 15:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Olimpia Elbląg i Hutnik Kraków.

Gole strzelali: K. Swiatek 45' 0-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Stefaniak 17' D. Wierzba 45' J. Branecki 50' M. Famulak 75' P. Kazimierowski 90'

Żółte kartki Hutnik Kraków: S. Chmiel 54' P. Kielis 75' A. Wilk 90'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Olimpia Elbląg stawi czoła Siarka Tarnobrzeg, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg natomiast Hutnik Kraków z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Kalisz.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi poczynania w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych obrońców oraz napastników zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak M. Stefaniak S. Chmiel stale zapewniają kapitalnym entuzjastom mnóstwo emocji. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są zajadłe, rzadko okazuje się koniec końców, iż mecze nudzą. Zdarzają się ostre faule, wyśmienite gole oraz asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi II Liga - East i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Olimpia Elbląg oraz Hutnik Kraków i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.