Dnia 2023-04-22 14:00 na stadionie Stadion Suche Stawy odbyło się spotkanie Hutnik Kraków - Górnik Polkowice zakończone wynikiem 3-1

Dnia 2023-04-22 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 28 pomiędzy Hutnik Kraków a Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Hutnik Kraków a Górnik Polkowice wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: M. Wrobel 31' 1-0 M. Drag 62' 2-0 M. Idzik 66' 2-1 K. Swiatek 90' 3-1

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Kubowicz 35' K. Wenger 75' H. Karpinski 80' M. Drag 85'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 39' J. Kuzma 45' E. Bilokin 56' E. Bilokin 81' 82'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: E. Bilokin 81'

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Hutnik Kraków zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg.

Liczni fani piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak D. Kubowicz M. Magdziak częstokroć zapewniły kapitalnym kibicom mnóstwo wrażeń. Często zdarzają się niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które gwarantują wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają zajadłe, rzadko zdarza się, iż widowiska nie są interesujące. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East. Udział takich lubianych drużyn jak Hutnik Kraków oraz Górnik Polkowice w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Suche Stawy.