Hutnik Kraków kontra Stomil Olsztyn, wynik spotkania 2-1

Pierwsza połowa meczu między Hutnik Kraków a Stomil Olsztyn zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-09-17 11:00 na stadionie Stadion Suche Stawy rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 9 pomiędzy Hutnik Kraków a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: M. Drag 21' 1-0 T. Bala 49' 1-1 M. Wrobel 82' 2-1

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Zawadzki 62' K. Glogowski 87' D. Kubowicz 87' D. Rakels 90'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: L. Szramowski 45' Y. Shinonaga 85' H. Sadowski 90'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Hutnik Kraków stanie naprzeciw Kalisz, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i Sandecja Nowy Sącz natomiast Stomil Olsztyn podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Bytom i Olimpia Elbląg.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące starcia ligi II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak D. Zawadzki L. Szramowski nieraz zagwarantowały wyborowym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Ustawicznie obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty czy gole zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między zawodnikami okazują się nieustępliwe, nie często bywa, że mecze męczą kibica. Warto więc przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Hutnik Kraków oraz Stomil Olsztyn jak ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Suche Stawy.