Spotkanie Kalisz kontra Hutnik Kraków dnia 2023-09-22 18:00: 3-0

Kalisz kontra Hutnik Kraków zakończony wynikiem 3-0. Dnia 2023-09-22 18:00 na stadionie Stadion OSRiR odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Kalisz i Hutnik Kraków.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Kalisz i Hutnik Kraków wynik wynosił 3-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: B. Putno 2' 1-0 H. Sobol 4' 2-0 H. Sobol 26' 3-0

Żółte kartki Kalisz: M. Bialczyk 19' M. Wysokinski 22' F. Szewczyk 75' W. Smolinski 78' B. Kieliba 90'

Żółte kartki Hutnik Kraków: M. Drag 42' K. Glogowski 56'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Tarnowski. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Kalisz zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Polonia Bytom. Kolejno natomiast Hutnik Kraków zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Polonia Bytom.

Dzisiaj wierni fani futbolu z zapałem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak M. Bialczyk M. Drag systematycznie gwarantują wspaniałym kibicom wiele przeżyć. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami okazują się bardzo zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to zmagania usypiające. Nieustannie zdarzają się bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, efektowne gole i asysty, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Kalisz i Hutnik Kraków jak ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion OSRiR.