Spotkanie pomiędzy Hutnik Kraków i Jastrzębie zakończone wynikiem 1-1 na obiekcie Stadion Suche Stawy dnia 2024-02-24 12:00

W ostatniej kolejce II Ligi - East drużyny Hutnik Kraków i Jastrzębie zmierzyły się na boisku Stadionu Suche Stawy. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo tego, że Jastrzębie prowadziło 1-0 na przerwę. Starcie miało miejsce 2 dni temu o godzinie 12:00, a emocje na trybunach były naprawdę duże.

Relacja z meczu piłki nożnej Hutnik Kraków - Jastrzębie

Dzisiaj na stadionie Suche Stawy odbył się niesamowicie emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Hutnik Kraków a Jastrzębie. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a kibice byli świadkami wielu niezwykłych momentów na boisku.

Od pierwszych minut meczu atmosfera była niesamowicie napięta. Obie drużyny starały się kontrolować przebieg gry, ale to goście z Jastrzębia jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. W 28. minucie M. Chmarek ustalił wynik na 0-1 po skutecznym uderzeniu, któremu nie był w stanie zapobiec bramkarz Hutnika.

Po tym trafieniu Gospodarze zdecydowanie zwiększyli swoje wysiłki, starając się odrobić straty. Mimo wielu szans na zdobycie gola, piłka nie chciała wpść do bramki Jastrzębia aż do samego końca meczu.

W 90. minucie nadeszła chwila triumfu dla Hutnika Kraków. K. Głogowski strzelił wyrównującą bramkę, dając swojej drużynie szansę na punkt w tym spotkaniu. Kibice oszaleli z radości, gdy piłka znalazła drogę do siatki gości.

Mecz nie obył się bez kartek, zarówno Gospodarze, jak i Goście musieli stawić czoła ostrzeżeniom sędziego. K. Głogowski z Hutnika otrzymał żółtą kartkę w 61. minucie, podobnie jak M. Urbanczyk w 73. minucie. Natomiast w drużynie Jastrzębia, K. Zych został ukarany kartką w 89. minucie.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1, pozostawiając obie drużyny z punktem. Następne mecze zapowiadają się równie emocjonująco, a kibice nie mogą się doczekać kolejnych starć na boisku. Hutnik Kraków zmierzy się z Pogonią Siedlce, Wisłą Puławy oraz ŁKS Łódź II, natomiast Jastrzębie czeka rywalizacja z Sandecją Nowy Sącz, Polonią Bytom oraz Kaliszem.