Spotkanie Zagłębie Lubin II vs Hutnik Kraków zakończone wynikiem 2-0

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, na Stadionie Zagłębia Lubin, odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II a Hutnik Kraków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, po tym jak wynik na przerwę wynosił 1-0. Mecz ten był częścią 20. kolejki II Ligi - East.

Mecz pomiędzy drużynami: Zagłębie Lubin II (Gospodarz) przeciwko Hutnik Kraków (Goście)

Wynik końcowy: 2-0

Wynik do przerwy: 1-0

Data i godzina meczu: 2023-12-02 12:00

Liga: II Liga - East

Kolejka: 20

Miejsce rozgrywki: Stadion Zagłębia Lubin

Sędzia Główny: [BRAK DANYCH]

Bramki:

R. Adamski 38' 1-0

P. Kruszelnicki 90' 2-0

Żółte kartki Gospodarze:

J. Kolan 32'

C. Popielec 43'

J. Jach 45'

D. Dudzinski 90'

Żółte kartki Goście:

D. Hoyo-Kowalski 45'

P. Kielis 56'

M. Budzinski 74'

K. Swiatek 80'

M. Budzinski 90'

Czerwone kartki Gospodarze: [BRAK DANYCH]

Czerwone kartki Goście: M. Budzinski 90'

Następne mecze dla Zagłębie Lubin II: Polonia Bytom, Olimpia Elbląg, GKS Katowice.

Następne mecze dla Hutnik Kraków: Jastrzębie, Pogoń Siedlce, .

Sprawozdanie z meczu

Na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II oraz Hutnik Kraków, który zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Od samego początku meczu, atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dopingowali swoje ulubione drużyny. Zagłębie Lubin II zagrało z determinacją, starając się kontrolować grę i zdobyć prowadzenie. Ich wysiłki zostały docenione w 38. minucie, gdy R. Adamski strzelił pierwszego gola, ustalając wynik po pierwszej połowie na 1-0.

Druga połowa była równie zacięta, a zawodnicy obu drużyn walczyli o każdą piłkę. W 90. minucie P. Kruszelnicki podwyższył prowadzenie dla Zagłębia Lubin II, ustalając wynik końcowy na 2-0. Mecz obfitował w wiele emocji, a intensywna rywalizacja widoczna była również w ilości żółtych kartek, które otrzymali zawodnicy obu drużyn. Warto zaznaczyć, że M. Budzinski z Hutnika Kraków otrzymał drugą żółtą kartkę, co skutkowało czerwoną kartką w doliczonym czasie gry.

Podsumowując, mecz pomiędzy Zagłębie Lubin II a Hutnikiem Kraków dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych chwil. Zagłębie Lubin II zaprezentowało się z dobrej strony, wygrywając zdecydowanie 2-0 oraz pokazując, że są drużyną, z którą należy się liczyć w dalszej części sezonu.