Spotkanie Kalisz - Hutnik Kraków zakończone wynikiem 2-0 na obiekcie Stadion OSRiR

Kalisz - Hutnik Kraków 2-0. Dnia 2021-09-25 16:00 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Zmierzyły się Kalisz i Hutnik Kraków.

Po pierwszej połowie meczu między Kalisz oraz Hutnik Kraków wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: D. Kaminski 40' 1-0 P. Giel 79' 2-0

Żółte kartki Kalisz:

Żółte kartki Hutnik Kraków: J. Bernal 19'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Kalisz zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Bełchatów. Kolejno natomiast Hutnik Kraków podejmie Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda i Stal Rzeszów.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów piłki nożnej śledzi interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak J. Bernal wielokrotnie serwują wyborowym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami bywają zaciekłe, nie często bywa definitywnie, że spotkania męczą. Stale obserwujemy brutalne faule, idealne gole czy asysty, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich drużyn jak Kalisz oraz Hutnik Kraków w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion OSRiR.