Na stadionie Stadion Suche Stawy dnia 2021-09-15 14:00 odbyło się spotkanie między Hutnik Kraków i Garbarnia Kraków - wynik końcowy 1-1

Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie meczu między Hutnik Kraków a Garbarnia Kraków wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2021-09-15 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 7 pomiędzy Hutnik Kraków a Garbarnia Kraków.

Gole strzelali: J. Wilczyński 25' 1-0 W. Słomka 84' 1-1

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Zawadzki 6' M. Kitlinski 61' P. Stawarczyk 72' L. Kedziora 86' S. Chmiel 90'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: D. Nakrosius 9' G. Marszalik 28' K. Laskos 63'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Hutnik Kraków zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda. Kolejno natomiast Garbarnia Kraków podejmie Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Powiśle Dzierzgoń i Lech Poznań II.

Coraz częściej fani piłki nożnej śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak D. Zawadzki D. Nakrosius systematycznie serwują wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między piłkarzami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, iż spotkania nudzą. Nieprzerwanie natrafiamy na nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, idealnie wyliczone asysty czy gole zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Hutnik Kraków i Garbarnia Kraków jak ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Suche Stawy.