Na stadionie Stadion Suche Stawy odbył się mecz pomiędzy Hutnik Kraków oraz Wigry Suwałki zakończony wynikiem 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Hutnik Kraków a Wigry Suwałki zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-10-02 13:00 na stadionie Stadion Suche Stawy odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 11. Zmierzyły się Hutnik Kraków oraz Wigry Suwałki.

Gole strzelali: J. Wilczynski 28' 1-0 M. Rybicki 48' 1-1 M. Rybicki M. Labojko 48' 1-2 P. Stawarczyk 63' 2-2

Żółte kartki Hutnik Kraków: J. Wilczynski 81' 81'

Żółte kartki Wigry Suwałki: B. Babiarz 22' K. Michalski 27' P. Pierzchala 40' M. Sowinski 49'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Hutnik Kraków stanie naprzeciw Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Radunia Stężyca. Kolejno natomiast Wigry Suwałki zmierzy się z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin oraz Bełchatów.

Oddani fani z dużym zapałem śledzą ekscytujące poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak J. Wilczynski B. Babiarz bardzo często zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są zaciekłe, nie często zdarza się, że są to potyczki drętwe. Bardzo często trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, niezwykłe gole czy asysty, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Hutnik Kraków i Wigry Suwałki oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Suche Stawy.