Hutnik Kraków kontra Pogoń Siedlce, wynik spotkania: 0-0

Hutnik Kraków kontra Pogoń Siedlce, wynik 0-0. Dnia 2022-10-08 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy odbył się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 14 pomiędzy Hutnik Kraków a Pogoń Siedlce.

Pierwsza część spotkania między Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Hutnik Kraków: J. Marcinkowski 43' D. Urban 69'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: D. Nowak 58' M. Rutkowski 90'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Piszczelok. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Hutnik Kraków zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Pogoń Siedlce z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Radunia Stężyca.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice z entuzjazmem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Składające się z zdolnych zawodników zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak J. Marcinkowski D. Nowak raz za razem zapewniły wspaniałym miłośnikom futbolu wiele niesamowitych przeżyć. Potyczki między drużynami futbolowymi bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż są to spotkania mało interesujące. Nieprzerwanie obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich drużyn jak Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Suche Stawy.