Dnia 2023-02-25 13:00 miał miejsce mecz pomiędzy Jastrzębie i Hutnik Kraków zakończony wynikiem 0-1

Jastrzębie kontra Hutnik Kraków 0-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Jastrzębie oraz Hutnik Kraków zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2023-02-25 13:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Jastrzębie i Hutnik Kraków.

Gole strzelali:

Żółte kartki Jastrzębie: J. L. Araujo Guilherme 13' P. Lech 38' S. Golak 70' R. Vaz 87' B. Borun 89'

Żółte kartki Hutnik Kraków: P. Kielis 19' D. Urban 24' D. Kubowicz 51' M. Drag 86' P. Serafin 90'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny arbiter meczu to S. Łężny. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Jastrzębie stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Kalisz a Hutnik Kraków z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg.

Wierni kibice śledzą starcia w lidze II Liga - East. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak J. L. Araujo Guilherme P. Kielis nieustannie sprawiają kapitalnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem, niezwykłe bramki i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się nader zażarte, nie często bywa, że widowiska nudzą fana. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Jastrzębie oraz Hutnik Kraków oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.

Przeczytaj artykuł i poznaj nowe informacje o zakładach - wejdź na stronę!