Dnia 2023-03-11 13:00 miał miejsce mecz Hutnik Kraków kontra Radunia Stężyca zakończony wynikiem 1-3

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Hutnik Kraków oraz Radunia Stężyca wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

W dniu 2023-03-11 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Hutnik Kraków i Radunia Stężyca.

Gole strzelali: M. Kuzimski 30' 0-1 M. Kuzimski 33' 0-2 M. Wrobel 87' 1-2 B. Zynek 90' 1-3

Żółte kartki Hutnik Kraków:

Żółte kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 36' J. Furman 40' 63' K. Czajkowski 84'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Główny sędzia spotkania - . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Hutnik Kraków stawi czoła Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa natomiast Radunia Stężyca z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Kotwica Kołobrzeg.

Wierni fani śledzą poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak D. Bashlay nieprzerwanie serwują wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na przechodzące do historii asysty czy bramki, bezwzględne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami z ligi są niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to potyczki statyczne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Hutnik Kraków oraz Radunia Stężyca oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Suche Stawy.