Na obiekcie Stadion Suche Stawy odbył się mecz między Hutnik Kraków oraz Motor Lublin - wynik 1-3

 

Pierwsza część spotkania między Hutnik Kraków i Motor Lublin zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2022-09-25 09:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 12 pomiędzy Hutnik Kraków a Motor Lublin.

Gole strzelali: M. Kosior 14' 0-1 R. Król 27' 0-2 L. Jagodziński 80' 0-3 K. Świątek 90' 1-3

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Urban 26'

Żółte kartki Motor Lublin: P. Ceglarz 57' P. Kusinski 88'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Paszkiewicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Hutnik Kraków zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Motor Lublin z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zaglebie Lubin.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani śledzą poczynania ligi II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak D. Urban P. Ceglarz często zapewniają wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się ostre faule, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między piłkarzami zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to widowiska drętwe. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać widowiska sportowe popularnej ligi II Liga - East oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Hutnik Kraków i Motor Lublin w lidze II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Suche Stawy.