Zagłębie Lubin II - Hutnik Kraków, wynik spotkania 2-0

W sobotę, na Stadionie Zagłębia Lubin, drużyna Zagłębia Lubin II podejmowała Hutnik Kraków w ramach 20. kolejki II Ligi - East. Po zaciętym starciu, gospodarze zdołali pokonać rywali 2-0, zapewniając sobie kolejne cenne punkty. Wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę Zagłębia, które potrafiło utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego. Przeczytaj poniżej pełne sprawozdanie z tego emocjonującego spotkania.

Zagłębie Lubin II vs Hutnik Kraków - relacja z meczu

W dniu 2 grudnia 2023 roku na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się mecz pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II i Hutnik Kraków. Spotkanie to miało miejsce w ramach II Ligi - East, w 20. kolejce. Sędzią głównym tego starcia był Paweł Horożaniecki.

W pierwszej połowie obie drużyny starały się narzucić swoje warunki gry. Mimo zaciętej walki to gospodarze zdołali objąć prowadzenie. W 38. minucie R. Adamski zdobył bramkę, dając Zagłębiu Lubin II prowadzenie 1-0.

W drugiej połowie Hutnik Kraków nie był w stanie odrobić strat i to gospodarze podwyższyli prowadzenie. W doliczonym czasie gry, w 90. minucie, P. Kruszelnicki strzelił drugiego gola dla Zagłębia Lubin II, ustalając wynik meczu na 2-0.

Spotkanie to nie obyło się bez kartek, arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Dla gospodarzy kartki otrzymali J. Kolan, C. Popielec, J. Jach i D. Dudzinski. Z kolei zawodnicy gości, D. Hoyo-Kowalski, P. Kielis, M. Budzinski oraz K. Swiatek, również zostali ukarani żółtymi kartkami. Niestety, M. Budzinski z Hutnika Kraków otrzymał drugą żółtą kartkę, co skutkowało czerwoną kartką dla niego w ostatnich minutach gry.

Zagłębie Lubin II zakończyło mecz z zasłużonym zwycięstwem 2-0, a Hutnik Kraków musi teraz skoncentrować się na kolejnych meczach, gdzie czekają ich spotkania z Pogonią Siedlce, Wisłą Puławy oraz Millwall.