Spotkanie Hutnik Kraków vs Śląsk Wrocław II zakończone wynikiem 0-1

W dniu 2021-11-20 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Hutnik Kraków oraz Śląsk Wrocław II.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Hutnik Kraków i Śląsk Wrocław II zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: S. Bergier 11' 0-1

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Zawadzki 32'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: O. Wypart 28'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Hutnik Kraków stanie naprzeciw Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Motor Lublin natomiast Śląsk Wrocław II z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin oraz Bełchatów.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Utalentowane futbolowe zespoły oraz piłkarze jak D. Zawadzki O. Wypart nierzadko zaserwowały wspaniałym fanom wiele emocji. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że są to zmagania usypiające. Wielokrotnie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe ligi II Liga - East. Hutnik Kraków i Śląsk Wrocław II i ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Suche Stawy.