Spotkanie Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg na stadionie Stadion Suche Stawy dnia 2021-11-27 12:00 - 0-3

Dnia 2021-11-27 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 19 pomiędzy Hutnik Kraków a Olimpia Elbląg.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Hutnik Kraków oraz Olimpia Elbląg wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

 

Gole strzelali: Y. Senkevich 12' 0-1 M. Czarny 35' 0-2 S. Stanisławski 76' 0-3

Żółte kartki Hutnik Kraków: P. Stawarczyk 22' D. Zawadzki 52'

Żółte kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Myszka. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Hutnik Kraków stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Bełchatów. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg zmierzy się z Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Sokół Ostróda.

Wielu fanów futbolu z dużym zapałem śledzi ciekawe poczynania ligi II Liga - East. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak P. Stawarczyk niejednokrotnie zapewniły fantastycznym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami bywają nader zajadłe, rzadko bywa definitywnie, iż zmagania przynudzają. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazśledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich popularnych drużyn jak Hutnik Kraków oraz Olimpia Elbląg z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Suche Stawy.