Spotkanie Górnik Polkowice - Hutnik Kraków zakończone wynikiem 1-0

Górnik Polkowice - Hutnik Kraków, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Górnik Polkowice i Hutnik Kraków wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-09-17 16:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 11 pomiędzy Górnik Polkowice a Hutnik Kraków.

Gole strzelali: A. Hafez 37' 1-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: T. Kolbon 23' M. Magdziak 39' D. Pisarek 45' A. Hafez 75' M. Idzik 90'

Żółte kartki Hutnik Kraków: P. Kielis 27' P. Serafin 83'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Górnik Polkowice stawi czoła Siarka Tarnobrzeg, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg. Kolejno natomiast Hutnik Kraków z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Mocne futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo T. Kolbon P. Kielis nierzadko zagwarantowały wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na przepiękne asysty czy bramki, nieczyste faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, rzadko bywa, że są to mecze usypiające. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Górnik Polkowice i Hutnik Kraków z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Górnik.